PHPNuke Bölümü

Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

PHPNuke Bölümü

Mesajgönderen polibo06 » 22 Şub 2012, 22:43

Türkiyenin en geniş phpnuke bilgi deposu netopsiyon olduğu tartışılmazdır sanırım. Bu bilgi arşivini http://eski.netopsiyon.com adresinde bulabilirsiniz. Burada yeni başlık açmadan önce bu adrese bir göz atmanız sizin için daha iyi olacağından şüphem bulunmamaktadır.

Burada PHPNuke bölümü nasıl kullanılır diye kısaca dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalışayım

Tema, modül ve block belirlenen tarzdaki şablona uygun bir şekilde yayınlanacaktır. Uygun olmayan veya hatalı olan içerikler görevli arkadaşlar tarafından kaldırılabilinir, silinebilinir veya değiştirebilinir.

Herhangi bir eklenti paylaşılacağı zaman özellikle telif hakkına önem vermenizi sizden rica ediyoruz.

Genel bölümde paylaşılan bir tema, modül veya block hakkında başlık açamazsınız. Tüm sorularınızı veya sorunlarınızı aynı başlıkta devam etmek zorundasınız. Bu kurala uyulmayan tüm başlıklar kapatılacak veya silinecektir.

Sık sorulan sorular bölümünde phpnuke kullanıcıların sıklıkla karşılaştıkları sorunun çözümü yazılacaktır. Bu bölümde konu açma sadece PHPNuke grubuna aittir. Bu bölümü sürekli takip etmeniz dileğiyle...

PHPNuke bölümü kurallarını takip etmeniz ve yetkili arkadaşlara yardımcı olmanız dileğiyle...

Saygılarımla

Netopsiyon Site Yöneticisi
polibo06
===========================
http://www.netopsiyon.com.tr
===========================

Kullanıcı avatarı

Re: PHPNuke Bölümü

Mesajgönderen kocyazifm » 14 Kas 2012, 10:54

selam arkadaslar suan kullanmakda oldugum..
phpnuke surumu Netopsiyon yetkılı arkadaslardan bıze kurulmustu.
kendılerıne her zaman mınnettarız...
fakat turkce dıl sorunuyla herzaman karsılasıyoruz.
bende fazla bısey ogrenemedım zamansızlıgımda
halende bırkac sey dısında ılerı derece kendımı yetıstıremedım zamanım olmadaıgından.
siz usta hocalardan suan kullanmakda oldugum surumu
en gelısmıs ve sorunsuz phpnukeye forum konu ve uye kaybı vermeden tasıyabılırız..
yada bana yardımcı olacak usta hocalar varmı sımdıden tesekkur ederım.
Saygılar Sevgıler..

Dön PHPNuke

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir